Os 8209 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.17 | ||||
Tábor-Čápův Dvůr | x | 12.20 | 12.20 | ||
Sezimovo Ústí | x | 12.22 | 12.22 | ||
Planá nad Lužnicí | 12.25 | 12.26 | |||
Doubí u Tábora | x | 12.30 | 12.30 | ||
Roudná | 12.33 | 12.34 | |||
Soběslav | 12.39 | 12.40 | |||
Řípec-Dráchov | x | 12.44 | 12.44 | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.47 | 12.48 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 12.51 | 12.51 | ||
Horusice | x | 12.55 | 12.55 | ||
Dynín | 12.59 | 13.00 | |||
Neplachov | x | 13.03 | 13.03 | ||
Ševětín | 13.08 | 13.09 | |||
Chotýčany | 13.14 | 13.14 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 13.23 | 13.24 | |||
Hosín | x | 13.27 | 13.27 | ||
Hrdějovice | x | 13.29 | 13.29 | ||
České Budějovice severní zastávka | x | 13.33 | 13.33 | ||
České Budějovice | 13.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci