Rx 808 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.10 | ||||
Přerov | 13.22 | 13.24 | |||
Hulín | 13.33 | 13.35 | |||
Otrokovice | 13.42 | 13.44 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.53 | 13.54 | |||
Moravský Písek | 14.01 | 14.02 | |||
Hodonín | 14.12 | 14.18 | |||
Břeclav | 14.30 | 14.40 | |||
Podivín | 14.47 | 14.48 | |||
Zaječí | 14.54 | 14.55 | |||
Šakvice | 14.59 | 15.00 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci