Os 8005 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 10.23 | ||||
Modlešovice | x | 10.27 | 10.27 | ||
Čejetice | 10.30 | 10.30 | |||
Sudoměř u Písku | x | 10.33 | 10.33 | ||
Ražice | 10.37 | 10.40 | |||
Heřmaň obec | x | 10.44 | 10.44 | ||
Skály | x | 10.47 | 10.47 | ||
Protivín | 10.50 | 10.51 | |||
Protivín zastávka | x | 10.54 | 10.54 | ||
Milenovice | x | 10.57 | 10.57 | ||
Číčenice | 11.00 | 11.02 | |||
Záblatíčko | x | 11.07 | 11.07 | ||
Dívčice | 11.11 | 11.12 | |||
Zbudov | x | 11.15 | 11.15 | ||
Zliv | 11.18 | 11.21 | |||
Hluboká nad Vltavou | 11.26 | 11.26 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 11.32 | 11.32 | ||
České Budějovice | 11.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci