Os 7914 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.57 | ||||
Králův Dvůr | x | 19.01 | 19.01 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Zdice | 19.07 | 19.07 | |||
Libomyšl | x | 19.12 | 19.12 | ||
Lochovice | 19.16 | 19.18 | |||
Rejkovice | x | 19.24 | 19.24 | ||
Jince | 19.28 | 19.29 | |||
Bratkovice | x | 19.36 | 19.36 | ||
Příbram | 19.42 | 19.49 | |||
Milín | 19.56 | 19.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 20.02 | 20.02 | ||
Tochovice | x | 20.06 | 20.06 | ||
Březnice | 20.12 | 20.15 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 20.18 | 20.18 | ||
Myslín | x | 20.21 | 20.21 | ||
Mirovice | 20.24 | 20.26 | |||
Horní Nerestce | x | 20.29 | 20.29 | ||
Čimelice | x | 20.34 | 20.34 | ||
Smetanova Lhota | x | 20.37 | 20.37 | ||
Dolní Ostrovec | x | 20.42 | 20.42 | ||
Vráž u Písku | x | 20.46 | 20.46 | ||
Čížová | 20.54 | 20.57 | |||
Písek-Dobešice | x | 21.01 | 21.01 | ||
Písek zastávka | x | 21.04 | 21.04 | ||
Písek | 21.06 | 21.08 | |||
Putim | 21.13 | 21.13 | |||
Heřmaň | x | 21.16 | 21.16 | ||
Protivín | 21.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci