R 791 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + AB349 + Bdtee276 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 14.39 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 14.43 | 14.44 | |||
Litoměřice město | 15.02 | 15.03 | |||
Štětí | 15.19 | 15.20 | |||
Mělník | 15.30 | 15.32 | |||
Všetaty | 15.40 | 15.41 | |||
Stará Boleslav | 15.51 | 15.51 | |||
Lysá nad Labem | 15.58 | 15.59 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 16.12 | 16.14 | |||
Poděbrady | 16.19 | 16.21 | |||
Velký Osek | 16.29 | 16.30 | |||
Kolín | 16.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci