R 789 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + AB349 + Bdtee276 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 12.39 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 12.43 | 12.44 | |||
Litoměřice město | 13.02 | 13.03 | |||
Štětí | 13.19 | 13.20 | |||
Mělník | 13.30 | 13.32 | |||
Všetaty | 13.40 | 13.41 | |||
Stará Boleslav | 13.51 | 13.51 | |||
Lysá nad Labem | 13.58 | 13.59 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 14.12 | 14.14 | |||
Poděbrady | 14.19 | 14.21 | |||
Velký Osek | 14.29 | 14.30 | |||
Kolín | 14.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci