Os 7664 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.09 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 11.14 | 11.15 | |||
Plzeň-Bolevec | 11.18 | 11.18 | |||
Plzeň-Orlík | x | 11.21 | 11.21 | ||
Třemošná u Plzně | 11.24 | 11.26 | |||
Horní Bříza zastávka | 11.31 | 11.31 | |||
Horní Bříza | 11.35 | 11.36 | |||
Kaznějov | 11.45 | 11.46 | |||
Plasy | 11.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci