Rx 761 „Vyšehrad“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdtee276 + 2xBee238 + 2xBpee237 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.34 | ||||
Mariánské Lázně | 12.53 | 12.55 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 13.04 | 13.05 | |||
Stříbro | 13.27 | 13.29 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.50 | 13.51 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.54 | 14.06 | |||
Rokycany | 14.23 | 14.25 | |||
Hořovice | 14.41 | 14.42 | |||
Zdice | 14.50 | 14.51 | |||
Beroun | 15.00 | 15.01 | |||
Praha-Smíchov | 15.33 | 15.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci