Os 7607 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 6.34 | ||||
Potvorov | x | 6.38 | 6.38 | ||
Mladotice | 6.44 | 6.47 | |||
Mladotice zastávka | x | 6.50 | 6.50 | ||
Horní Hradiště | x | 6.54 | 6.54 | ||
Plasy | 6.57 | 6.59 | |||
Kaznějov | 7.05 | 7.06 | |||
Obora u Kaznějova | x | 7.11 | 7.11 | ||
Horní Bříza | 7.16 | 7.17 | |||
Horní Bříza zastávka | 7.20 | 7.20 | |||
Třemošná u Plzně | 7.25 | 7.26 | |||
Plzeň-Orlík | x | 7.28 | 7.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 7.31 | 7.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 7.34 | 7.35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci