Rx 760 „Vyšehrad“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee142 + Bbdgmee236 + Bee238 + 2xBpee237 + 2xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.12 | ||||
Praha-Smíchov | 12.19 | 12.20 | |||
Beroun | 12.49 | 12.50 | |||
Zdice | 12.57 | 12.58 | |||
Hořovice | 13.06 | 13.07 | |||
Rokycany | 13.25 | 13.27 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.49 | 14.04 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.06 | 14.07 | |||
Stříbro | 14.28 | 14.29 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 14.51 | 14.53 | |||
Mariánské Lázně | 15.02 | 15.04 | |||
Cheb | 15.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci