Os 7545 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 6.08 | ||||
Železná Ruda centrum | 6.12 | 6.12 | |||
Železná Ruda město | 6.15 | 6.16 | |||
Špičák | 6.20 | 6.21 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 6.26 | 6.26 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 6.31 | 6.32 | |||
Zelená Lhota | 6.40 | 6.40 | |||
Dešenice | 6.47 | 6.47 | |||
Nýrsko | 6.52 | 6.53 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 6.56 | 6.56 | |||
Janovice nad Úhlavou | 7.01 | 7.07 | |||
Bezděkov u Klatov | 7.11 | 7.11 | |||
Klatovy | 7.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci