Os 7543 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 4.57 | ||||
Železná Ruda centrum | 5.01 | 5.01 | |||
Železná Ruda město | 5.04 | 5.05 | |||
Špičák | 5.09 | 5.10 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 5.15 | 5.15 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 5.20 | 5.21 | |||
Zelená Lhota | 5.29 | 5.29 | |||
Dešenice | 5.36 | 5.36 | |||
Nýrsko | 5.41 | 5.43 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 5.46 | 5.46 | |||
Janovice nad Úhlavou | 5.51 | 5.52 | |||
Bezděkov u Klatov | 5.56 | 5.56 | |||
Klatovy | 6.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci