Os 7426 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.55 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 22.57 | 22.57 | |||
Plzeň-Skvrňany | x | 23.00 | 23.00 | ||
Vejprnice | 23.04 | 23.05 | |||
Tlučná | x | 23.08 | 23.08 | ||
Nýřany | 23.10 | 23.11 | |||
Zbůch | x | 23.15 | 23.15 | ||
Chotěšov u Stoda | x | 23.18 | 23.18 | ||
Stod | 23.21 | 23.22 | |||
Hradec u Stoda | x | 23.25 | 23.25 | ||
Holýšov | 23.29 | 23.30 | |||
Dolní Kamenice | x | 23.32 | 23.32 | ||
Staňkov | 23.36 | 23.37 | |||
Osvračín | x | 23.41 | 23.41 | ||
Blížejov | 23.44 | 23.45 | |||
Milavče | x | 23.49 | 23.49 | ||
Domažlice | 23.55 | 23.56 | |||
Domažlice město | 23.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci