Os 7407 | |
Řazení vlaku: 754_058 + B249 + 5xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.14 | ||||
Milavče | 6.20 | 6.21 | |||
Blížejov | 6.25 | 6.26 | |||
Osvračín | 6.31 | 6.32 | |||
Staňkov | 6.36 | 6.37 | |||
Dolní Kamenice | 6.42 | 6.42 | |||
Holýšov | 6.45 | 6.46 | |||
Hradec u Stoda | 6.51 | 6.51 | |||
Stod | 6.54 | 6.55 | |||
Chotěšov u Stoda | 7.00 | 7.00 | |||
Zbůch | 7.04 | 7.04 | |||
Nýřany | 7.09 | 7.12 | |||
Tlučná | 7.15 | 7.15 | |||
Vejprnice | 7.19 | 7.21 | |||
Plzeň-Skvrňany | 7.26 | 7.27 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 7.29 | 7.30 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci