Os 7404 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.10 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 7.12 | 7.13 | |||
Plzeň-Skvrňany | 7.16 | 7.16 | |||
Vejprnice | 7.21 | 7.22 | |||
Tlučná | 7.25 | 7.25 | |||
Nýřany | 7.28 | 7.29 | |||
Zbůch | 7.33 | 7.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 7.37 | 7.37 | |||
Stod | 7.41 | 7.42 | |||
Hradec u Stoda | 7.44 | 7.45 | |||
Holýšov | 7.49 | 7.50 | |||
Dolní Kamenice | 7.53 | 7.53 | |||
Staňkov | 7.57 | 7.58 | |||
Osvračín | 8.03 | 8.04 | |||
Blížejov | 8.07 | 8.08 | |||
Milavče | 8.12 | 8.12 | |||
Radonice výhybna | + | 8.14 | 8.16 | ||
Domažlice | 8.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci