Os 7371 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 5.46 | ||||
Cheb-Všeboř | x | 5.50 | 5.50 | ||
Stebnice | x | 5.53 | 5.53 | ||
Lipová u Chebu | 5.56 | 5.56 | |||
Salajna | x | 6.00 | 6.00 | ||
Dolní Žandov | 6.03 | 6.04 | |||
Lázně Kynžvart | 6.09 | 6.10 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 6.14 | 6.14 | ||
Mariánské Lázně | 6.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci