Os 7235 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 6.30 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 6.34 | 6.34 | ||
Svržno | x | 6.37 | 6.37 | ||
Hostouň | 6.40 | 6.41 | |||
Mutěnín | x | 6.43 | 6.43 | ||
Poběžovice | 6.51 | 6.55 | |||
Vlkanov | x | 7.00 | 7.00 | ||
Nový Kramolín | x | 7.03 | 7.03 | ||
Postřekov | x | 7.07 | 7.07 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 7.10 | 7.11 | |||
Trhanov | x | 7.15 | 7.15 | ||
Pila | x | 7.18 | 7.18 | ||
Havlovice | x | 7.21 | 7.21 | ||
Domažlice město | 7.26 | 7.27 | |||
Domažlice | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci