Os 7187 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 20.34 | ||||
Verměřovice | x | 20.40 | 20.40 | ||
Jablonné nad Orlicí | 20.44 | 20.45 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 20.48 | 20.48 | ||
Těchonín | x | 20.52 | 20.52 | ||
Mladkov | x | 20.57 | 20.57 | ||
Lichkov | 21.01 | 21.02 | |||
Dolní Lipka | 21.08 | 21.10 | |||
Králíky zastávka | x | 21.13 | 21.13 | ||
Králíky | 21.16 | 21.18 | |||
Dolní Orlice | x | 21.21 | 21.21 | ||
Červená Voda | 21.25 | 21.26 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 21.28 | 21.28 | ||
Moravský Karlov | 21.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci