Os 7154 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 2xB249 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mlýnický Dvůr | 14.27 | ||||
Bílá Voda | x | 14.30 | 14.30 | ||
Moravský Karlov | x | 14.32 | 14.32 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 14.34 | 14.34 | ||
Červená Voda | 14.36 | 14.38 | |||
Dolní Orlice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Králíky | 14.45 | 14.47 | |||
Králíky zastávka | x | 14.49 | 14.49 | ||
Dolní Lipka | 14.53 | 14.55 | |||
Lichkov | 15.01 | 15.04 | |||
Mladkov | x | 15.07 | 15.07 | ||
Těchonín | x | 15.13 | 15.13 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 15.17 | 15.17 | ||
Jablonné nad Orlicí | 15.19 | 15.20 | |||
Verměřovice | x | 15.25 | 15.25 | ||
Letohrad | 15.30 | 15.46 | |||
Dolní Dobrouč | x | 15.50 | 15.50 | ||
Hnátnice | x | 15.53 | 15.53 | ||
Lanšperk | 15.55 | 15.57 | |||
Černovír | x | 16.00 | 16.00 | ||
Dolní Libchavy | x | 16.04 | 16.04 | ||
Ústí nad Orlicí | 16.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci