Os 7143 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 6.12 | ||||
Dolní Libchavy | x | 6.16 | 6.16 | ||
Černovír | x | 6.19 | 6.19 | ||
Lanšperk | 6.22 | 6.22 | |||
Hnátnice | x | 6.25 | 6.25 | ||
Dolní Dobrouč | x | 6.28 | 6.28 | ||
Letohrad | 6.33 | 6.34 | |||
Verměřovice | x | 6.40 | 6.40 | ||
Jablonné nad Orlicí | 6.44 | 6.45 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 6.48 | 6.48 | ||
Těchonín | 6.52 | 6.54 | |||
Mladkov | x | 6.58 | 6.58 | ||
Lichkov | 7.02 | 7.03 | |||
Dolní Lipka | 7.09 | 7.11 | |||
Králíky zastávka | x | 7.14 | 7.14 | ||
Králíky | 7.17 | 7.19 | |||
Dolní Orlice | x | 7.22 | 7.22 | ||
Červená Voda | 7.26 | 7.27 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 7.29 | 7.29 | ||
Moravský Karlov | x | 7.31 | 7.31 | ||
Bílá Voda | x | 7.33 | 7.33 | ||
Mlýnický Dvůr | 7.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci