Os 7072 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 8.14 | ||||
Kotvina | x | 8.18 | 8.18 | ||
Perštejn | 8.22 | 8.23 | |||
Boč | x | 8.26 | 8.26 | ||
Stráž nad Ohří | 8.29 | 8.30 | |||
Vojkovice nad Ohří | 8.36 | 8.36 | |||
Ostrov nad Ohří | 8.42 | 8.43 | |||
Hájek | 8.50 | 8.50 | |||
Dalovice | 8.55 | 8.55 | |||
Karlovy Vary | 8.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci