Os 7070 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 4.04 | ||||
Kadaň-Prunéřov | 4.15 | 4.19 | |||
Klášterec nad Ohří | 4.25 | 4.38 | |||
Kotvina | x | 4.42 | 4.42 | ||
Perštejn | 4.46 | 4.46 | |||
Boč | x | 4.50 | 4.50 | ||
Stráž nad Ohří | 4.53 | 4.54 | |||
Vojkovice nad Ohří | 4.59 | 5.00 | |||
Ostrov nad Ohří | 5.06 | 5.07 | |||
Hájek | 5.13 | 5.13 | |||
Dalovice | 5.18 | 5.19 | |||
Karlovy Vary | 5.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci