Os 7055 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 10.22 | ||||
Dalovice | 10.25 | 10.25 | |||
Hájek | 10.30 | 10.30 | |||
Ostrov nad Ohří | 10.37 | 10.37 | |||
Vojkovice nad Ohří | 10.43 | 10.43 | |||
Stráž nad Ohří | 10.49 | 10.49 | |||
Boč | x | 10.53 | 10.53 | ||
Perštejn | 10.56 | 10.57 | |||
Kotvina | x | 11.01 | 11.01 | ||
Klášterec nad Ohří | 11.05 | 11.06 | |||
Kadaň-Prunéřov | 11.12 | 11.13 | |||
Málkov | x | 11.19 | 11.19 | ||
Chomutov | 11.24 | 11.25 | |||
Odb Chomutov město | 11.28 | 11.28 | |||
Jirkov zastávka | x | 11.32 | 11.32 | ||
Most | 11.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci