Os 7022 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 5.30 | ||||
Karlovy Vary-Dvory | x | 5.35 | 5.35 | ||
Chodov | 5.40 | 5.41 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 5.45 | 5.46 | |||
Královské Poříčí | x | 5.51 | 5.51 | ||
Sokolov | 5.53 | 5.54 | |||
Citice | 5.58 | 5.58 | |||
Hlavno | x | 6.00 | 6.00 | ||
Dasnice | 6.04 | 6.05 | |||
Kynšperk nad Ohří | 6.10 | 6.11 | |||
Nebanice | x | 6.14 | 6.14 | ||
Tršnice | 6.19 | 6.19 | |||
Cheb | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci