Os 7002 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.58 | ||||
Ústí nad Labem západ | 5.00 | 5.01 | |||
Bohosudov | 5.13 | 5.14 | |||
Proboštov | x | 5.16 | 5.17 | ||
Teplice v Čechách | 5.20 | 5.21 | |||
Řetenice | 5.23 | 5.24 | |||
Oldřichov u Duchcova | 5.26 | 5.27 | |||
Duchcov | x | 5.30 | 5.31 | ||
Želénky | x | 5.33 | 5.34 | ||
Chotějovice | x | 5.36 | 5.37 | ||
Bílina | 5.40 | 5.41 | |||
Bílina kyselka | x | 5.43 | 5.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 5.47 | 5.48 | ||
Most | 5.54 | 6.00 | |||
Třebušice | 6.05 | 6.06 | |||
Kyjice | 6.11 | 6.11 | |||
Jirkov zastávka | x | 6.15 | 6.15 | ||
Odb Chomutov město | 6.19 | 6.19 | |||
Chomutov | 6.22 | 6.25 | |||
Kadaň-Prunéřov | 6.34 | 6.35 | |||
Klášterec nad Ohří | 6.40 | 6.43 | |||
Kotvina | x | 6.47 | 6.47 | ||
Perštejn | 6.50 | 6.51 | |||
Boč | x | 6.54 | 6.54 | ||
Stráž nad Ohří | 6.57 | 6.58 | |||
Vojkovice nad Ohří | 7.03 | 7.04 | |||
Ostrov nad Ohří | 7.10 | 7.11 | |||
Hájek | 7.17 | 7.18 | |||
Dalovice | 7.23 | 7.23 | |||
Karlovy Vary | 7.26 | 7.30 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 7.35 | 7.35 | ||
Chodov | 7.40 | 7.41 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 7.45 | 7.46 | |||
Královské Poříčí | x | 7.51 | 7.51 | ||
Sokolov | 7.53 | 7.54 | |||
Citice | 7.58 | 7.58 | |||
Hlavno | x | 8.00 | 8.00 | ||
Dasnice | 8.04 | 8.05 | |||
Kynšperk nad Ohří | 8.10 | 8.11 | |||
Nebanice | x | 8.14 | 8.14 | ||
Tršnice | 8.19 | 8.19 | |||
Cheb | 8.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci