Os 6947 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.02 | ||||
Dolní Zálezly | 11.09 | 11.09 | |||
Prackovice nad Labem | 11.12 | 11.12 | |||
Litochovice nad Labem | 11.14 | 11.14 | |||
Malé Žernoseky | 11.17 | 11.17 | |||
Lovosice město | 11.19 | 11.19 | |||
Lovosice | 11.23 | 11.24 | |||
Lukavec | 11.28 | 11.28 | |||
Nové Kopisty | 11.30 | 11.30 | |||
Bohušovice nad Ohří | 11.32 | 11.36 | |||
Hrdly | 11.38 | 11.38 | |||
Oleško | 11.40 | 11.40 | |||
Hrobce | 11.43 | 11.43 | |||
Roudnice nad Labem | 11.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci