Os 6942 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee266 + Bdmtee265 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hněvice | 6.30 | ||||
Roudnice nad Labem | 6.36 | 6.37 | |||
Hrobce | 6.40 | 6.41 | |||
Hrdly | 6.44 | 6.45 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.47 | 6.47 | |||
Nové Kopisty | 6.49 | 6.50 | |||
Lukavec | 6.52 | 6.52 | |||
Lovosice | 6.56 | 6.58 | |||
Lovosice město | 7.00 | 7.01 | |||
Malé Žernoseky | 7.03 | 7.04 | |||
Litochovice nad Labem | 7.06 | 7.07 | |||
Prackovice nad Labem | 7.09 | 7.09 | |||
Dolní Zálezly | 7.12 | 7.13 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci