R 692 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.37 | 6.53 | |||
Praha-Podbaba | 7.00 | 7.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.17 | 7.18 | |||
Hněvice | 7.34 | 7.35 | |||
Roudnice nad Labem | 7.41 | 7.42 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.49 | 7.50 | |||
Lovosice | 7.56 | 7.58 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.14 | 8.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 8.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci