Os 6906 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.55 | ||||
Praha-Podbaba | 8.02 | 8.02 | |||
Roztoky u Prahy | 8.08 | 8.08 | |||
Řež | 8.13 | 8.13 | |||
Kralupy nad Vltavou | 8.20 | 8.27 | |||
Nelahozeves zámek | 8.30 | 8.30 | |||
Nelahozeves | 8.33 | 8.33 | |||
Nové Ouholice | 8.35 | 8.35 | |||
Mlčechvosty | 8.38 | 8.38 | |||
Vraňany | 8.40 | 8.40 | |||
Cítov | 8.44 | 8.44 | |||
Dolní Beřkovice | 8.47 | 8.47 | |||
Horní Počaply | 8.51 | 8.51 | |||
Hněvice | 8.55 | 8.56 | |||
Záluží | 8.59 | 8.59 | |||
Dobříň | 9.02 | 9.02 | |||
Roudnice nad Labem | 9.05 | 9.07 | |||
Hrobce | 9.10 | 9.10 | |||
Oleško | 9.13 | 9.13 | |||
Hrdly | 9.15 | 9.15 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9.18 | 9.21 | |||
Nové Kopisty | 9.23 | 9.23 | |||
Lukavec | 9.25 | 9.25 | |||
Lovosice | 9.29 | 9.31 | |||
Lovosice město | 9.34 | 9.34 | |||
Malé Žernoseky | 9.35 | 9.35 | |||
Litochovice nad Labem | 9.39 | 9.39 | |||
Prackovice nad Labem | 9.41 | 9.41 | |||
Dolní Zálezly | 9.44 | 9.44 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci