R 689 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.39 | 17.41 | |||
Lovosice | 17.57 | 17.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.04 | 18.05 | |||
Roudnice nad Labem | 18.12 | 18.13 | |||
Hněvice | 18.19 | 18.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.37 | 18.38 | |||
Praha-Podbaba | 18.54 | 18.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.02 | 19.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci