Os 6857 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louka u Litvínova | 15.39 | ||||
Lom u Mostu | x | 15.42 | 15.42 | ||
Osek | 15.48 | 15.49 | |||
Háj u Duchcova | x | 15.51 | 15.51 | ||
Oldřichov u Duchcova | 15.57 | 15.58 | |||
Řetenice | 16.00 | 16.01 | |||
Teplice v Čechách | 16.04 | 16.05 | |||
Proboštov | x | 16.07 | 16.07 | ||
Bohosudov | 16.10 | 16.11 | |||
Ústí nad Labem západ | 16.22 | 16.23 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci