Os 6821 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 4.34 | ||||
Bílina kyselka | x | 4.42 | 4.43 | ||
Bílina | 4.45 | 4.46 | |||
Chotějovice | x | 4.48 | 4.49 | ||
Želénky | x | 4.52 | 4.52 | ||
Duchcov | x | 4.54 | 4.55 | ||
Oldřichov u Duchcova | 4.58 | 4.59 | |||
Řetenice | 5.02 | 5.03 | |||
Teplice v Čechách | 5.05 | 5.06 | |||
Proboštov | x | 5.08 | 5.09 | ||
Bohosudov | 5.12 | 5.12 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.24 | 5.25 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.27 | 5.28 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.31 | 5.31 | |||
Neštěmice | x | 5.33 | 5.33 | ||
Neštědice | x | 5.37 | 5.37 | ||
Povrly | 5.38 | 5.39 | |||
Dobkovice | x | 5.44 | 5.44 | ||
Vilsnice | x | 5.47 | 5.47 | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci