R 682 „Střekov“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.53 | ||||
Praha-Podbaba | 16.00 | 16.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.17 | 16.18 | |||
Hněvice | 16.34 | 16.35 | |||
Roudnice nad Labem | 16.41 | 16.42 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.49 | 16.50 | |||
Lovosice | 16.56 | 16.58 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci