R 679 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.41 | ||||
Lovosice | 8.57 | 8.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9.04 | 9.05 | |||
Roudnice nad Labem | 9.12 | 9.13 | |||
Hněvice | 9.19 | 9.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 9.37 | 9.38 | |||
Praha-Podbaba | 9.54 | 9.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 10.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci