Os 6783 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 10.02 | ||||
Obrnice | 10.06 | 10.06 | |||
Bečov u Mostu | 10.14 | 10.14 | |||
Břvany | 10.21 | 10.21 | |||
Lenešice | 10.27 | 10.28 | |||
Dobroměřice | x | 10.31 | 10.31 | ||
Louny | 10.35 | 10.38 | |||
Louny střed | x | 10.40 | 10.40 | ||
Louny město | 10.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci