Os 6781 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 7.30 | ||||
Lom u Mostu zastávka | x | 7.35 | 7.35 | ||
Louka u Litvínova | 7.37 | 7.40 | |||
Litvínov město | x | 7.42 | 7.42 | ||
Most-Minerva | x | 7.48 | 7.48 | ||
Most-Kopisty | x | 7.51 | 7.51 | ||
Most | 7.57 | 8.02 | |||
Obrnice | 8.06 | 8.06 | |||
Bečov u Mostu | 8.14 | 8.14 | |||
Břvany | 8.21 | 8.21 | |||
Lenešice | 8.27 | 8.28 | |||
Dobroměřice | x | 8.31 | 8.31 | ||
Louny | 8.35 | 8.38 | |||
Louny střed | x | 8.40 | 8.40 | ||
Louny město | 8.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci