Os 6672 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.35 | ||||
Děčín východ | 13.38 | 13.39 | |||
Březiny u Děčína | x | 13.42 | 13.42 | ||
Malá Veleň | x | 13.45 | 13.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 13.49 | 13.50 | |||
Dolní Habartice | x | 13.53 | 13.53 | ||
Markvartice | x | 13.57 | 13.57 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 14.00 | 14.00 | ||
Česká Kamenice | 14.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci