Os 6657 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 10.00 | ||||
Krásná Lípa | 10.05 | 10.06 | |||
Krásná Lípa město | x | 10.08 | 10.08 | ||
Rybniště | 10.12 | 10.13 | |||
Chřibská | 10.17 | 10.20 | |||
Jedlová | 10.26 | 10.27 | |||
Kytlice | x | 10.34 | 10.34 | ||
Mlýny | 10.37 | 10.38 | |||
Horní Kamenice | x | 10.43 | 10.43 | ||
Česká Kamenice | 10.46 | 10.47 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 10.50 | 10.50 | ||
Markvartice | 10.55 | 10.57 | |||
Dolní Habartice | x | 11.00 | 11.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 11.03 | 11.04 | |||
Malá Veleň | x | 11.07 | 11.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 11.10 | 11.10 | ||
Děčín východ | 11.14 | 11.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 11.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci