..: Trasa vlaku Os 6653 - JŘ 2017 :..
Os 6653
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dolní Poustevna   5.18 
  Horní Poustevna x5.20 5.20 
  Vilémov u Šluknova x5.23 5.23 
  Mikulášovice dolní nádraží  5.27 5.27 
  Lipová u Šluknova x5.31 5.31 
  Velký Šenov  5.33 5.34 
  Velký Šenov zastávka x5.36 5.36 
  Šluknov zastávka x5.41 5.41 
  Šluknov  5.44 5.46 
  Valdek x5.52 5.52 
  Rumburk  5.59 6.04 
  Krásná Lípa  6.09 6.10 
  Krásná Lípa město x6.12 6.12 
  Rybniště  6.16 6.17 
  Chřibská  6.21 6.21 
  Jedlová  6.27 6.27 
  Kytlice x6.34 6.34 
  Mlýny  6.37 6.38 
  Horní Kamenice x6.43 6.43 
  Česká Kamenice  6.46 6.47 
  Veselé pod Rabštejnem x6.50 6.50 
  Markvartice  6.55 6.57 
  Dolní Habartice x7.00 7.00 
  Benešov nad Ploučnicí  7.03 7.04 
  Malá Veleň x7.07 7.07 
  Březiny u Děčína x7.10 7.10 
  Děčín východ  7.14 7.16 
  Děčín hlavní nádraží  7.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster