Os 6572 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 22.11 | ||||
Litoměřice Cihelna | x | 22.13 | 22.13 | ||
Žalhostice | 22.17 | 22.22 | |||
Lovosice závod | x | 22.25 | 22.25 | ||
Lovosice | 22.28 | 22.40 | |||
Sulejovice | x | 22.44 | 22.44 | ||
Čížkovice | 22.47 | 22.48 | |||
Úpohlavy | x | 22.51 | 22.51 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 22.56 | 22.56 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 22.59 | 22.59 | ||
Libochovice | 23.02 | 23.04 | |||
Libochovice město | 23.09 | 23.10 | |||
Dubany | x | 23.12 | 23.12 | ||
Křesín | x | 23.15 | 23.15 | ||
Koštice nad Ohří | 23.18 | 23.20 | |||
Pátek | x | 23.26 | 23.26 | ||
Radonice nad Ohří | x | 23.28 | 23.28 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 23.32 | 23.32 | ||
Veltěže | x | 23.36 | 23.36 | ||
Louny | 23.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci