Os 6443 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 5.02 | ||||
Malý Újezd | 5.05 | 5.06 | |||
Všetaty | 5.11 | 5.12 | |||
Ovčáry | 5.16 | 5.17 | |||
Dřísy | 5.19 | 5.19 | |||
Stará Boleslav | 5.25 | 5.26 | |||
Otradovice | 5.29 | 5.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 5.32 | 5.33 | |||
Lysá nad Labem | 5.36 | 6.07 | |||
Ostrá | 6.10 | 6.11 | |||
Stratov | 6.12 | 6.13 | |||
Kostomlaty nad Labem | 6.17 | 6.17 | |||
Kamenné Zboží | 6.20 | 6.20 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 6.25 | 6.31 | |||
Velké Zboží | 6.35 | 6.36 | |||
Poděbrady | 6.38 | 6.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 6.44 | 6.45 | |||
Velký Osek | 6.48 | 6.48 | |||
Veltruby | 6.51 | 6.51 | |||
Kolín-Zálabí | 6.55 | 6.55 | |||
Kolín | 6.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci