Os 6404 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.31 | ||||
Kamenné Zboží | 6.34 | 6.35 | |||
Kostomlaty nad Labem | 6.38 | 6.38 | |||
Stratov | 6.42 | 6.42 | |||
Ostrá | 6.44 | 6.44 | |||
Lysá nad Labem | 6.49 | 6.57 | |||
Otradovice | 7.02 | 7.03 | |||
Stará Boleslav | 7.06 | 7.06 | |||
Dřísy | 7.11 | 7.12 | |||
Ovčáry | 7.14 | 7.15 | |||
Všetaty | 7.19 | 7.20 | |||
Malý Újezd | 7.25 | 7.26 | |||
Mělník | 7.30 | 7.52 | |||
Mělník-Mlazice | 7.55 | 7.55 | |||
Liběchov | 7.59 | 8.00 | |||
Štětí | 8.05 | 8.05 | |||
Hoštka | 8.11 | 8.11 | |||
Polepy | 8.16 | 8.17 | |||
Křešice u Litoměřic | 8.20 | 8.21 | |||
Litoměřice město | 8.25 | 8.26 | |||
Velké Žernoseky | 8.30 | 8.31 | |||
Libochovany | 8.35 | 8.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 8.46 | 8.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci