Os 6372 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 15.59 | ||||
Mníšek u Liberce | 16.09 | 16.09 | |||
Raspenava | 16.19 | 16.19 | |||
Frýdlant v Čechách | 16.27 | 16.29 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | x | 16.32 | 16.32 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 16.36 | 16.36 | ||
Krásný Les | x | 16.39 | 16.39 | ||
Řasnice | x | 16.43 | 16.43 | ||
Řasnice zastávka | x | 16.44 | 16.44 | ||
Hajniště | x | 16.49 | 16.49 | ||
Nové Město pod Smrkem | 16.54 | 16.55 | |||
Horní Řasnice | x | 17.01 | 17.01 | ||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | x | 17.05 | 17.05 | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 17.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci