Os 6361 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 10.03 | ||||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | x | 10.06 | 10.06 | ||
Horní Řasnice | x | 10.09 | 10.09 | ||
Nové Město pod Smrkem | 10.16 | 10.17 | |||
Hajniště | x | 10.21 | 10.21 | ||
Řasnice zastávka | x | 10.25 | 10.25 | ||
Řasnice | x | 10.28 | 10.28 | ||
Krásný Les | x | 10.31 | 10.31 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 10.35 | 10.35 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | x | 10.39 | 10.39 | ||
Frýdlant v Čechách | 10.44 | 10.47 | |||
Raspenava | 10.53 | 10.58 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 11.05 | 11.05 | ||
Mníšek u Liberce | 11.08 | 11.09 | |||
Krásná Studánka | x | 11.14 | 11.14 | ||
Stráž nad Nisou | x | 11.16 | 11.16 | ||
Liberec | 11.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci