Os 6356 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.59 | ||||
Mníšek u Liberce | 7.09 | 7.09 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 7.13 | 7.13 | ||
Raspenava | 7.20 | 7.20 | |||
Frýdlant v Čechách | 7.28 | 7.29 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | x | 7.32 | 7.32 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 7.36 | 7.36 | ||
Krásný Les | x | 7.39 | 7.39 | ||
Řasnice | 7.42 | 7.43 | |||
Řasnice zastávka | x | 7.44 | 7.44 | ||
Hajniště | x | 7.49 | 7.49 | ||
Nové Město pod Smrkem | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci