Os 6298 „Czarna Góra“ | |
Řazení vlaku: EN57-3 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wrocław Główny | 16.54 | ||||
Żórawina | 17.04 | 17.05 | |||
Węgry | 17.12 | 17.13 | |||
Strzelin | 17.33 | 17.34 | |||
Biały Kościół | 17.39 | 17.40 | |||
Henryków | 17.45 | 17.46 | |||
Suszka | 18.11 | 18.12 | |||
Bardo Przyłęk | 18.18 | 18.19 | |||
Kłodzko Główne | 18.36 | 18.37 | |||
Kłodzko Miasto | 18.40 | 18.41 | |||
Bystrzyca Kłodzka | 18.58 | 18.59 | |||
Bystrzyca Kłodzka Przedmieście | 19.01 | 19.02 | |||
Domaszków | 19.07 | 19.08 | |||
Międzylesie | 19.13 | 19.20 | |||
Lichkov | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci