Os 6274 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.33 | ||||
Předměřice nad Labem | 15.37 | 15.38 | |||
Lochenice | x | 15.40 | 15.40 | ||
Smiřice | 15.44 | 15.48 | |||
Černožice | 15.51 | 15.51 | |||
Semonice | x | 15.53 | 15.53 | ||
Jaroměř | 15.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci