Os 6271 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 6.01 | ||||
Semonice | x | 6.03 | 6.03 | ||
Černožice | 6.05 | 6.06 | |||
Smiřice | 6.09 | 6.11 | |||
Lochenice | x | 6.14 | 6.14 | ||
Předměřice nad Labem | 6.17 | 6.17 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci