Os 6244 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.34 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.37 | 15.38 | |||
Pardubice-Semtín | x | 15.40 | 15.40 | ||
Stéblová | x | 15.44 | 15.44 | ||
Čeperka | 15.47 | 15.47 | |||
Opatovice nad Labem | 15.50 | 15.50 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 15.52 | 15.52 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci