..: Trasa vlaku Os 6028 - JŘ 2017 :..
Os 6028
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Doksy   14.00 
  Staré Splavy x14.02 14.02 
  Jestřebí x14.06 14.06 
  Srní u České Lípy x14.10 14.10 
  Česká Lípa hlavní nádraží  14.17 14.35 
  Česká Lípa střelnice  14.38 14.38 
  Skalice u České Lípy x14.45 14.45 
  Nový Bor  14.50 14.51 
  Svor  14.57 15.01 
  Nová Huť v Lužických horách x15.08 15.08 
  Jedlová  15.12 15.14 
  Rybniště  15.25 15.29 
  Krásná Lípa  15.34 15.35 
  Rumburk  15.42  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster